Такий собі детектив. Просто стара історія, яка розкручується своїм ходом. Поліція тіпа щось робить, але і без них все було ти так само.
Спочатку було норм. А потім автор намішав таке. Маньяк, розслідування в дусі Холмса, Клімт, Фрейд, замішав політичні інтриги, викрадення, стрілянину, ексгумацію, секс, дуель, імператриця. Повний ппц.

Фігня. Не дочитав. Закинув після того, я другий раз за книжку погоня, чувак ховається в підвалі, а потім пожежа. Автору бракує фантазії явно.
Жах. Спочатку одна сюжетна лінія про туристів, думав буде закритий детектив. Фіг там, трата часу. Потім розслідування про голову, закрите без результату. Трата часу. В самому кінці випадково знайшлося тіло. І випадково знайшовся випадковий вбивця. Детектива по суті немає. Вся книжка може вкластися в передостанній розділ. Атмосфера Шпіцбергена передана посередньо.
Болівар хороший, всі інші погані. Книжка для 10-річних. Або автор сам застряг в розумовому розвитку.
Триллер, не детектив. Читабельно, навіть деколи захоплює, але передбачувано і не дуже оригінально, якщо не рахувати сцен з трупами (хробаки, мухи, запах). Те, що всім заправляє лікар Гаррі, запідозрив, коли Девід побачив пусте інвалідне крісло на пристані.